PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106168}
6,6 5 559
ocen
6,6 10 1 5559
5,5 4
oceny krytyków
Sylvia
powrót do forum filmu Sylvia

poruszył mnie cholerniee... gdzies kiedys czytalam, że jezeli aktor jest naprawde bardzo dobry, to gdy oglada się, kiedy gra, widzi się nie aktora, lecz postać odgrywaną, i tak wlasnie jest w sylvii.. ja widzialam sylvię a nie gwyneth,a przeciez ją widzialam w wileu innych filmach... po prostu nieprzecietna jest i tyle, film bardoz mi się podobal, granice kochania i prawie nienawisci.. tworzenie poezji tylko dzieki zlym odczuciom.. uh... cięzki film, ale warty obejrzenia!! :)

ocenił(a) film na 9
Donka

zgadzam sie film dobry choc mam zastrzezenia ze na poczatku akcja za szybko sieposuwa doprzodu ..poznaja sie ,odkrywaja dziwna wiez miedzy soba jako nawetniemezczyzna ikobeita ale jako ludzmi owladnietymi poezja jej jezykiem,przezyciami..to ejst fajne ale wydajemi sie ze za slabo wyeksponowane... jednak gra Paltrow ..hmm ona poprostu tam gra i an pewno jest torola warta nagrody...boprzeciez Zakochany Szekspir iona w tym filmie to porazka...dojrzale aktorswtwo i za to spory plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones